Новинки

Новинки
Наш канал на YouTube

Акції та знижки

Акції
Усі товари зі знижками

Нова сторінка, новий крок.

Нова сторінка, новий крок.

Привіт, друзі! 

Ми раді вітати вас в нашому оновленому інтернет-магазині «У Наталочки»! Ми – це я, Наталія, власниця цього красивого, душевного бізнесу і моя маленька команда – натхненна, надійна, закохана у вишивку і творчість. Мені було трохи не по собі, коли писала попереднє речення))) – через слова «бізнес», «власниця»… Для мене завжди творчість і вишивка були чимось таким, що стоїть над товарно-грошовими відносинами – щось наближене до Всесвіту, самопізнання, найщиріших порухів душі. Але, разом з тим, хтось же мусить продавати якісні матеріали для творчості?))) Тож, чом би не взятися за цю справу? Так я думала 8 років тому, коли розпочинала  свій (так і хочеться написати «тернистий»))) шлях. Ну трохи тернистий, не без цього, але яка троянда не має шипів… 

З відкриттям нашого оновленого інтернет-магазину «У Наталочки», ми перегортаємо нову сторінку. Зараз я почуваюся приблизно так, як людина, котра переїздить в інше місто, а можливо й іншу країну. Ніби й страшно, але відчуваєш, що попереду – нові можливості, нові шляхи розвитку і, найголовніше, нові ЛЮДИ! І я також дуже сподіваюсь, що ми збережемо теплі стосунки з нашими давніми друзями (клієнтами), а також знайдемо нових! 

Звичайно, я трохи боюсь… Боюсь, що не вийде, що зусилля, нерви, мрії, недоспані ночі й кола під очима були марними. І те, що я зараз пишу – відверто, як воно є, - не прийнято… В таких випадках зазвичай прикрашають фасад нового магазину білими й золотими повітряними кульками, влаштовують розіграш і замовляють побільше реклами))) Щоб сказати всім: «Ми найкращі! Йдіть до нас! У нас якісно й дешево! Прийдете до нас – залишитесь назавжди!». Не буду цього говорити, бо ми не можемо бути ідеальними і найкращими для всіх. Ми будемо намагатися стати такими для тих, з ким ми на одній хвилі. Для кого важливі не тільки товарно-грошові відносини, а й спілкування, дружні стосунки і, певною мірою, творча співпраця. Якщо в нашому магазині чогось нема, запитуйте – можливо замовимо це спеціально для вас, або ж порадимо, до кого звернутись. Потребуєте поради чи консультації, теж пишіть, телефонуйте, звертайтеся! Чим зможемо – допоможемо)))

А оскільки я – людина слова (і не тільки в плані відповідальності, а ще й просто люблю писати), то спробую це своє захоплення передати вам через блог. Хочу, щоб вам було цікаво і затишно в ньому. Розповідатиму про цікавих людей – дизайнерів схем, вишивальниць, про вишивальні спільноти в соцмережах; ділитимусь тим, що знаю – техніки і напрямки у вишивці, сучасні тенденції і традиції, лайфхаки і поради. Мені буде дуже приємно, якщо це знайде відгук у ваших серцях. 

Сьогодні 17 травня 2018 року, День Вишиванки і… до запуску оновленого інтернет-магазину «У Наталочки» лише кілька годин. Ще багато чого буде дороблятися і удосконалюватися, бо якщо довго чепурити до ідеального стану, можна взагалі й не відкритися))) Але, передбачаючи, що у вас можуть виникнути деякі запитання щодо роботи магазину, спробую відповісти на них в цій статті. І з часом буду її доповнювати. 

Отже:

  • Щоб здійснити покупку в нашому інтернет-магазині, вам потрібно зареєструватися. Реєстрація максимально проста і зрозуміла, як на всіх сучасних інтернет-платформах. 
  • Якщо не дружите з цим, звертайтесь по телефону. Але усілякі приємності у вигляді акційних пропозицій, подарунків, розіграшів будуть доступні лише для зареєстрованих користувачів. 
  • В нашому інтернет-магазині доставку замовлення можна оплатити двома способами: безпосередньо при отриманні на відділенні перевізника (Нова Пошта чи УкрПошта), або ж ми можемо включити вартість доставки у ваше замовлення. Думки з цього приводу розділилися – комусь дорога кожна зайва хвилина, проведена на пошті, а хтось не бачить проблеми оплатити доставку окремо. Ми врахували думку обох категорій клієнтів і все прописали в формі замовлення. 
  • Якщо ви купуєте щось в нашому магазині, щоб привітати дорогу вам людину чи висловити свою повагу комусь, ви можете замовити подарункове пакування. Вам лише потрібно поставити галочку у відповідному віконці, а ми вже все гарно оформимо і підпишемо листівку! 
  • Щоб уникнути можливих непорозумінь, ми створили такий собі перелік правил нашої роботи, з яким можна ознайомитися в розділі «Про Магазин». Доставка, оплата, 8 правил нашої роботи – це все там. До речі, там знаходиться і блог ;-)
  • На завершальному етапі оформлення кошика вам потрібно поставити галочку, що ви ознайомилися і погоджуєтеся з цими правилами. Ці 8 пунктів дуже прості, розставляють всі крапки над «Ї», і на ознайомлення з ними вам потрібно витратити лише якихось 15 секунд вашого дорогоцінного часу. 

Сподіваємось, що наш інтернет-магазин буде зручним і цікавим для вас!

А особисто я вірю, що цей новий крок в моєму бізнесі й житті – створення оновленого інтернет-магазину «У Наталочки» - був таки не марним. Інакше ж навіщо це все?))) 

Якщо вам зручно слідкувати за нами в соцмережах, натискайте на кнопки Facebook, Instagram і Youtobe (вгорі сторінки сайту, праворуч), підписуйтесь, будемо дружити!

Якщо ж вам цікаво познайомитися зі  мною особисто ближче, мій

Facebook - Facebook
Instagram - @natalka_rudko

Люблю. Ціную. Творю. 

Ваша Наталочка.

Залишити відповідь