Новинки

Новинки
Всі новинки
Наш канал на YouTube

Акції та знижки

Акції
Усі товари зі знижками

Мікровишивка? Макрозадоволення!

Мікровишивка? Макрозадоволення!

Гадаю, ця стаття буде цікава тим, хто хоче спробувати мікровишивку.

З власного досвіду я вже переконалася, що увагу слід звертати на схеми 20/20 чи 20/30 хрестиків. Це для медальйону розміром (діаметром) 3-4 см. Якщо трохи більше, то і медальйон варто підбирати масивніший. Де брати схемки? Зазирніть у Pinterest - там їх тисячі))) Але якщо маєте обмаль часу на пошуки, а бажання вишивати є, запрошую на нашу сторінку в Facebook, де у мене є невелика, але цікава підбірка гарних схем для мікровишивки. 

Яку обрати тканину? На мою думку, краще рівномірних тканин від Zweigart ще нічого не придумали. Lugana? Linda, Murano - обирайте за кольором, каунтом, за вашими уподобаннями. Якщо не хочете надто напружувати зір, беріть 25 каунт. Я вишиваю в основному на 32-му в 1 ниточку переплетіння повним хрестиком в 1 нитку. Багато хто вишиває петіт-пойнтом (напівхрестом, по типу гобеленового стібка) в 2 нитки. Але так само - через 1 ниточку переплетіння. Дуже хорошою підмогою в цій справі будуть мікроп'яльця. Маючи невеликий діаметр (5,8 см), вони забезпечують барабанну натяжку тканини і значно полегшують роботу. Вишивка має акуратний вигляд, стібки не затягнуті. До того ж, ці п'яльця можна використовувати для інших невеликих сюжетів.

Вишили. Що ж далі?

Я роблю так:

- вирізаю основу з цупкого картону за внутрішнім розміром кулону,

- вирізаю фрагмент вишивки з припуском десь 0,5 см,

- накладаю вишивку на картон, з обороту підклеюю (я це роблю клеєм "Момент-кристал", наносячи його на припуски і край вирізаної за формою картонки). Дуже гарно виглядає, коли між картоном і вишивкою поставити один шар найтоншого синтепону. Вишивка тоді набуває об'ємності,

- коли картон з вишивкою добре висохнуть, обезжирюю поверхню основи медальйону спиртом за допомогою ватного диску, потім приклеюю вишивку і під прес (грубу книгу, приміром). 

Інколи доводиться попідганяти за розміром картонку, але воно того варто))) досвід приходить з кожною наступною роботою!

Залишити відповідь