Новинки

Новинки
Всі новинки
Наш канал на YouTube

Акції та знижки

Акції
Усі товари зі знижками
Написано        Наш Блог     0 Коментарі     перегляди (36)
Словосполучення «чеський бісер» - це вже ніби як гарантія якості. І це дійсно так, але інколи і з цією кришталевою красою бувають непорозуміння. Обліз, вимився після прання, потьмянів – таке можна почути в наріканнях на те, що «попалася на підробку». Або на другий сорт. Але давайте по черзі.
Написано        Наш Блог     0 Коментарі     перегляди (623)
З відкриттям нашого оновленого інтернет-магазину «У Наталочки», ми перегортаємо нову сторінку. Зараз я почуваюся приблизно так, як людина, котра переїздить в інше місто, а можливо й іншу країну. Ніби й страшно, але відчуваєш, що попереду – нові можливості, нові шляхи розвитку і, найголовніше,...
Написано        Наш Блог     0 Коментарі     перегляди (242)
А як бути, якщо вам захотілося прикрасити вишивкою трикотажну чи навіть атласну сукню, фетрову іграшку, оксамитову косметичку? Або ви хочете прикрасити буденні джинси, вишивши на них павучка, космічний корабель чи навіть портрет Елвіса? Для цього просто ідеально підходить… СТРАМІН.
Написано        Наш Блог     0 Коментарі     перегляди (1113)
Яку тканину обрати для мікровишивки? На мою думку, краще рівномірних тканин від Zweigart ще нічого не придумали. Lugana? Linda, Murano - обирайте за кольором, каунтом, за вашими уподобаннями.
Написано        Наш Блог     0 Коментарі     перегляди (339)
Все в квакерській вишивці мало значення. Так, елементи квітів, лебедів, голубів, гілочок дерев символізували спокій і гармонію в душі. А мінімалізм кольорової гами відображав один з головних постулатів квакерів – «Достоїнство в простоті». Наразі у Quaker Embroidery також є свої поціновувачі, а...