Оплата

Для мешканців України

 

Замовлення відвантажується або після передоплати на наш картковий рахунок, або надсилається післяплатою (рос. - наложенный платеж) при отриманні на відділенні Укрпошти або Нової Пошти. 


1. Номер карткового рахунку для передоплати Ви отримаєте через смс-повідомлення або на електронну пошту. Просимо повідомити нас про здійснення оплати будь-яким зручним для Вас способом, вказавши суму і ПІБ платника. 


2. Якщо Ви обрали пересилку Укрпоштою післяплатою, то при отриманні на пошті Ви сплачуєте вартість товару, пересилки, а також певну суму комісійних за послуги Укрпошти. Детальніше з тарифами грошового переказу Ви можете ознайомитися на сайті Укрпошти.
В окремих випадках, за домовленістю, ми можемо відправити замовлення Укрпоштою після передоплати на наш картковий рахунок (в цьому разі Ви сплачуєте вартість товару і пересилки, яку ми прорахуємо через відповідний сервіс Укрпошти). Вам достатньо сповістити нас про це і ми обов'язково домовимося. 

Якщо Ви обрали пересилку Новою Поштою післяплатою, то при отриманні на складі Ви сплачуєте вартість товару, пересилки і вартість зворотньої доставки (грошей). Тарифи встановлює перевізник - Нова Пошта. Наразі мінімальна вартість пересилки Новою Поштою коштує 20 грн (це може бути схема, водорозчинний флізелін, більш важкі і об'ємні відправлення - від 25 грн і вище). Послуга післяплати (вартість зворотньої доставки - грошей) становить 20 грн + 2% від вартості товару. Наприклад: якщо Ви замовляєте схему за 10 грн і хочете отримати товар на Новій Пошті з послугою післяплати, Ви мусите розуміти, що вартість послуг перевізника буде в кілька разів вищою за вартість замовленого товару (в даному випадку 20 грн - пересилка, 20 грн зворотня доставка +2% від вартості товару). Просимо звернути на це УВАГУ!!! 

3. Доставка замовлень вартістю від 700 грн здійснюється за наш рахунок. 

4. Замовлення має бути оплачене протягом 3-х банківських днів. Якщо протягом цього періоду оплата не надійде, ми змушені будемо анулювати замовлення і зняти бронь. 
Якщо у Вас виникнуть якісь питання чи пропозиції, зверніться до нас, - ми обов'язково знайдемо спільну мову. 

 

Для жителей России и других государств

 

Оплата заказов производится через любые удобные для Вас и действующие в Украине системы денежных переводов: Western Union, Юнистрим, Contact, Золотая Корона, Migom, ПриватМани и др.  Все нюансы относительно необходимых для отправки денежного перевода данных, валюты перевода и т.д. мы можем обсудить с Вами в элетронной переписке.