Новинки

Новинки
Наш канал на YouTube

Акції та знижки

Акції
Усі товари зі знижками

Раді вітати вас "У Наталочки"!

Ми працюємо на ринку товарів для вишивки і рукоділля близько 10 років, тож представляємо все найкраще від вітчизняних і зарубіжних виробників в цій галузі. Традиційні нитки і бісер, тканини для вишивки, домоткане і рушникове полотно, аксесуари, вишивка стрічками і новинки креативного рукоділля - все це, і ще багато іншого, ви можете придбати в нашому магазині. 

Якщо шукаєте душевний подарунок ручної роботи для найдорожчих, зазирніть в розділ Синя ПТАХА - там багато цікавого. милого, неймовірного від наших найкращих майстрів! 

Весь наш колектив також вишиває, тож впевнені - ми знайдемо багато спільних тем для спілкування: порадимо, обговоримо, підберемо! 

І ще одне. Наш магазин не лише віртуальний. Будемо раді бачити вас за адресою: Полтава, вул. Соборності, 29А, ТЦ "Злато Місто", м-н "Рушничок" (під куполом). 

Що б ви не обрали, - традиції чи креатив, нитки чи бісер, набір для вишивки чи журнал з рукоділля, ми впевнені - затишні години рукоділля стануть для вас справжнім задоволенням. І ми вам у цьому допоможемо!!!