Доставка

Доставка по Україні

1. Доставка Укрпоштою здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю. В зв'язку з повільним обслуговуванням на відділеннях Укрпошти, пов'язаним з технічними проблемами, відправка може бути здійснена не в день замовлення/передоплати, а на наступний день. Разом з Укрпоштою просимо вибачення за тимчасові незручності.

2. Доставка Новою Поштою здійснюється щодня з понеділка по суботу після 14.00, якщо замовлення було оплачено до 13.00. В разі оплати після цього часу відправлення буде наступного дня. Ми надішлемо Вам номер декларації через смс-повідомлення. 

3. За домовленістю, в окремих випадках, ми можемо відправити Ваше замовлення службами доставки Автолюкс, Гюнсел, Інтайм. 


Доставка в Россию и другие страны

Доставка в Россию и другие страны проивзодится только Укрпочтой ПОСЛЕ ПРЕДОПЛАТЫ. Оплата наложенным платежом в таких случаях невозможна!!! (Таковы правила, ведь мы находимся в разных странах и имеем разную валюту). После отправки на Ваш электронный адрес будет выслан номер почтового отправления, по которому Вы можете отследить ход посылки. Номер почтового отправления появится в поисковых системах почтовой службы Вашей страны только после того, как посылка пройдет таможенную службу Украины (как правило это 3-4 дня).